Pipedija duoda visą kontentą kaip ir randa - be jokių ten išankstinių ar dar belenkokių leidimų, nemokamai ir su teise belenkaip iškraipyti beigi platinti, kaip tik į galvą šaus. Ale gi bet jau, jei publikuojat originalų turinį išu čionais, tai bent linką į mumei įdėkit, nes jei gailėsit, tai žadinom jus palaikysim, nes mes tai visur linkus dedam!


Profsąjunga gins “Omnitel” darbuotojus

2011 November 24, 01:17:00 by pipedija

Kaip pranešė “Verslo žinios”, lapkričio 15 dieną buvo įkurta “Omnitel" darbuotojų profesinė sąjunga. Penktadalį bendrovės darbuotojų vienijanti organizacija sieks užtikrinti darbuotojų santykius su vadovybe. Tarp iškeltų tikslų -  ginti profesinės sąjungos narių teises ir interesus, sudaryti kolektyvinę sutartį, atstovauti savo nariams sprendžiant socialines, ekonomines ir darbo problemas su darbdaviu.

Minėtos socialinės, ekonominės problemos su darbdaviu kilo dėl darbdavio vykdytos politikos, kuri mažino bendrovės pajamas ir atitinkamai kėlė grėsmę būsimų profesinės sąjungos narių atlyginimams. Kokios konkrečiai kilo problemos, neįvardijama. Darbdavio atstovai profesinės sąjungos įsteigimo nekomentuoja. 

"Omnitel" profesinės sąjungos atstovai paskelbė apie pirmąjį sėkmingą bandymą susitikti su vadovybe. Kurią dieną įvyko susitikimas, nepranešama.

"Buvo aptartos bendradarbiavimo galimybės ir būdai, bendrų tikslų siekimas, komunikacijos užtikrinimas įmonės viduje bei darbuotojams svarbūs klausimai. Artimiausiu metu įvyks dar vienas vadovų komandos ir profesinės sąjungos susitikimas, kuriame bus aptarti pasiūlymai ir jų įgyvendinimo galimybės", - "Verslo žinioms" sakė Vidmantas Norvaišas, profsąjungos pirmininkas ir “Omnitel” Verslo klientų sprendimų vadovas.

Vienas iš siūlymų, kaip užtikrinti komunikaciją įmonės viduje - šnekėtis. Vadovybė pareiškė rimtai svarstysianti šį pasiūlymą. 

"Omnitel" yra laikomas vienu geidžiamiausių Lietuvos darbdavių. Prognozuojama, kad "Omnitel" profesinė sąjunga taip pat bus viena geidžiamiausių profesinių sąjungų.


Comments