Pipedija duoda visą kontentą kaip ir randa - be jokių ten išankstinių ar dar belenkokių leidimų, nemokamai ir su teise belenkaip iškraipyti beigi platinti, kaip tik į galvą šaus. Ale gi bet jau, jei publikuojat originalų turinį išu čionais, tai bent linką į mumei įdėkit, nes jei gailėsit, tai žadinom jus palaikysim, nes mes tai visur linkus dedam!


Lithuania Parliament Rejects Opposition’s Early-Election Motion

2010 November 18, 17:40:41 by pipedija

(Source: bloomberg.com)


Comments

2010 November 15, 19:31:09 by pipedija

I Swear

During the political elections in Lithuania in 2008, a party of local show business stars got elected to Seimas. Film shows how these stars are making oaths after which they lose their right to get honorariums for their activities as performing artists in concerts. The oath itself is being theatricalised by the ones making it (the text of oath is being forgotten; text is being followed by outside comments). It is not critics:

"I do not take the easiest path, I do not criticize politics, I bring to the daylight the facts that have already taken place. When the DJ is mixing some melodies nobody asks him if he’s criticizes the tunes while mixing. He mixes, because he likes it that way. I play just the same, only visually."

(Source: youtube.com)


Comments

Psichotronų simpoziumas

2010 October 13, 04:07:00 by pipedija

Spalio 15 d., penktadienį, 10 val. Seimo Konstitucijos salėje rengiama Seimo nario prof. Arimanto Dumčiaus inicijuojama konferencija Mokslo pažanga ir dvasingumo ideologija“.

Pipedija teigia, kad religija mokykliniuose vadovėliuose būtina idant pasipriešinti vis agresyviau plintančiai Ktulu įtakai Lietuvoje, visą apimančiais psichotronų hipnotiniams spinduliavimams, bei gi be abejonės nuneigti melagingą propagandą, esą žmogus kilęs iš beždžionės. 

Kviečiame visus gausiai ir aktyviai dalyvauti! 

Išsami programa štai čia

Norintys dalyvauti konferencijoje kviečiami  registruotis el.paštu: aupoci@lrs.lt arba  tel.: 8 5 2396632. Įeinant į Seimą reikia turėti asmens dokumentą.


Comments

Ciniškas melas visada buvo vienas pagrindinių KGB ginklų

2010 September 24, 08:37:00 by pipedija

Giedrius Grabauskas - Karoblis

(Source: slaptai.lt)


Comments

Alkoholiui Seime - NE!

2010 September 9, 20:11:00 by pipedija

Parlamentarai I.Degutienės prašė į Seimo restoraną grąžinti alkoholį.


Comments

Degutienė: Seimo Antikorupcijos pirmininkas - kontrabandininkas

2010 May 3, 15:38:00 by pipedija

Pastaruoju metu dalyvavimu kontrabandoje netiesiogiai kaltinamas Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininkas Kęstas Komskis kreipėsi į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją, prašydamas išnagrinėti ir nustatyti, ar Seimo pirmininkė Irena Degutienė elgėsi ir vis dar elgiasi etiškai, deramai, nepažeidžia Politikų etikos kodekso, viešoje erdvėje nepagrįstai siedama K.Komskį su nusikalstama veika - kontrabanda.

Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininko kreipimesi į Etikos ir procedūrų komisiją teigiama, kad Seimo pirmininkė nesutiko viešai paneigti savo įtarimų dėl jo sąsajų su nusikalstama veika (kontrabanda) ir pripažinti paviešinus netiesą bei suklaidinus visuomenę net po to, kai K.Komskis pateikė oficialius iš specialiųjų tarnybų (Specialiųjų tyrimų tarnybos, Finansinių nusikaltimų tarnybos, Generalinės prokuratūros bei Valstybės saugumo departamento) gautus atsakymus dėl turimos informacijos apie jo galimą dalyvavimą kontrabandoje ar sąsajų su šią nusikalstamą veiką darančiais asmenimis.

Šaltinis ATN


Comments

Gegužės 4 piketas dėl teroro prieš lietuvių vaikus

2010 May 2, 18:25:39 by pipedija

Piketas dėl Vilniaus rajono mokyklų reorganizacijos

Kreipiamės į visas Vilniaus ir Šalčininkų rajonų lietuviškas mokyklas bei Vilnijos krašto problemoms prijaučiančius žmones ir kviečiame susiburti į palaikymo akciją - piketą prie Seimo “Sustabdykime lietuviškų ugdymo įstaigų pietryčių Lietuvoje naikinimą”!

Piketas vyks gegužės 4 d. 15 val. prieš Vilniaus rajono savivaldybės tarybos negeranoriškumą ir vykdomą spaudimą organizuojant lietuviškų mokyklų gyvenimą.

Reikalausime, kad Lietuvos valdžia, priimdama įstatymus, atsižvelgtų į Vilnijos krašto ypatingą padėtį, kuriame lietuviai yra tautinė mažuma.

Kaip ir visi mokyklose renginiai, piketas turėtų būti smagus. Organizatoriai prašo būti kūrybingiems! Atsineškite mokyklos atributikos ir plakatų, parodysiančių Lietuvai, kad MES ESAME!

Organizatorių kontaktai: Jovita Noreikienė, el.p. noreikienes@yahoo.com, tel. 864886363


Comments

Seimūnai psichopatai

2010 May 1, 16:37:00 by pipedija

Kas trečiam lietuviui vyrui reikia psichologo pagalbos?

Nušokti nuo tilto net ignoruojant prikabintas lenteles su užrašais „Tu mums rūpi“. Pasitraukti iš gyvenimo, jei nebegali atlaikyti konkurencijos. Sociopsichologas Vytautas Stoškus įsitikinęs, kad vienam iš trijų lietuvių vyrų praverstų ir psichoterapeuto konsultacija.

Psichoterapijos reikia ir Seime

„Psichoterapija nepriimtina lietuviams vyrams, tačiau, kai pasikalbu su kolegomis gydytojais, jie vienam iš trijų pacientų, atėjusių konsultuotis dėl fizinių negalavimų, skirtų psichologinę terapiją. Bet neduok, Dieve – iškels bylą.

Psichoterapijos labai reikėtų ir Seimo nariams: pažiūrėkite, kiek psichopatų sėdi valdžios viršūnėlėse“, – truputį ironiškai dėmesį į besižudančių, įtampos dėl ekonominių sunkumų ar pernelyg aršios konkurencijos neatlaikančių lietuvių problemas bandė atkreipti V. Stoškus, daugybę metų gyvenęs ir dirbęs Amerikoje, o vėliau, atgavus nepriklausomybę, sugrįžęs į Kauną.

Plačiau rašo Zebra


Comments

2010 April 28, 19:19:58 by pipedija

Tiesioginių merų rinkimų dar nebus. Kam neparankus tikrasis šeimininkas?

Kai Seimas balandžio 13-ąją tarė “ne” tiesioginiams merų rinkimams, tapo aišku, kad per savivaldos rinkimus 2011-aisiais patys jų dar nerinksime. Bet šįkart pataisų iniciatoriams liberalcentristams koją pakišo ne opozicija - balsuojant išsiskyrė pačių valdančiosios koalicijos partnerių nuomonės. Tad kam ir kodėl neparankus tiesiogiai išrinktas meras?


Comments

Tokia Pikta Prezidentė (TPP)

2010 April 26, 17:55:00 by Tokia Pikta Prezidentė (TPP)

Ir kur gi nepyksi, kai stačiokas rūmų juokdarys, pasiryžęs rūpintis visos šalies kultūra, turgaus leksikonu tėškia į akis daugmaž tai, apie ką kalbama nuo pat Prezidentės rinkimų. Atrodo, kad Dalia Grybauskaitė galėtų bent suvaidinti įsižeidusią, bet dėja, tam, ko gero, kelią pastoja kaip kurie kliuviniai: purkštaudama ji gali tik dar labiau pabrėžti savo moteriškumą ir tuo pirmiausia pažeisti kokius nors lyčių lygiavos principus. Bobiškas kerštas organizuojamas kiek kitaip…

Pipedija set


Comments