Pipedija duoda visą kontentą kaip ir randa - be jokių ten išankstinių ar dar belenkokių leidimų, nemokamai ir su teise belenkaip iškraipyti beigi platinti, kaip tik į galvą šaus. Ale gi bet jau, jei publikuojat originalų turinį išu čionais, tai bent linką į mumei įdėkit, nes jei gailėsit, tai žadinom jus palaikysim, nes mes tai visur linkus dedam!


2014 February 11, 19:57:00 by pipedija


Pipedija  
Šis puslapis paskutinį kartą keistas 5 vasario 2014 14:31.

Pipedija  

Šis puslapis paskutinį kartą keistas 5 vasario 2014 14:31.

(Source: Wikipedia)


Comments

2011 October 5, 23:19:06 by pipedija

Disney Mouse 0wnage

Disney Mouse 0wnage


Comments

Pipedija bankrutuoja!

2011 June 9, 20:50:05 by pipedija

Pipedijos vadovybė gavo emailą, kurį perėmė savarankiškumą išsaugojęs PNN, kuris patvirtina, kad buvęs Tomo Čyvo samdytinis Giedrius Krušnauskas, turėjęs viską suvaldyti, atsistatydina, kas yra puikus įrodymas, kad Tomas Čyvas Pipedijos nesuvaldo ir šis projektas sėkmingai juda bankroto link!

——————-

Prašau mane atleisti iš Pipedijos administracijos direktoriaus pareigų, nuo birž. 9 d. pagal

LR DK 127 str. d. (savo noru)

  
Pagarbiai:
G. Krusnauskas
==================
www.krusnauskas.lt


Comments

Tomas Čyvas neigia atleidinėjęs Pipedijos darbuotojus

2011 April 1, 05:46:13 by Tomas Čyvas neigia atleidinėjęs Pipedijos darbuotojus

Tomas Čyvas teigia, esą jis niekaip nesusijęs su Pipedijos darbuotojų atleidimu iš darbo. Primename, kad mūsų žiniomis Tomas Čyvas yra Pipedijos savininkas, atleidęs iš darbo visus Pipedijos darbuotojus.


Comments

Oficialus pareiškimas dėl vandalų išpuolio prieš Pipediją

2010 November 1, 20:03:23 by pipedija

Šiandien, 2010 Lapkričio 1 dieną, 13:36 Lietuvos laiku buvo įvykdytas išpuolis prieš laisvąją enciklopediją Pipediją, kurio metu vandalai, atėję iš IP adreso 178.198.160.94 (esančio Šveicarijoje) sunaikino šiuos Pipedijos straipsnius, pakeisdami jų turinį į Rusiją, nacionalizmą bei Putiną šlovinančius šūkius:

Visi straipsniai Pipedijos redagtorių atstatyti į pirmykštę būklę, o vandališkąjam IP adresui uždėtas banas. Pipedija pareiškia, kad kaip atsako, imsis adekvačių veiksmų, siekdama paaštrinti kognityvinį disonansą įvairioms FSB ir KGB finansuojamoms jėgoms.

Primename, kad Pipedija - tai laisvoji enciklopedija, kur kiekvienas durnius gali parašyti belenką, ko tik prisigalvos, o išskirtinę vertę turintys pezalai, nepriklausomai nuo atitikties tikrovei, o tiktai priklausomai nuo keliamo disonanso yra saugomi ir godojami, kaip enciklopedinis tautosakos palikimas.

(Source: pipedija.livejournal.com)


Comments

Psichotronų simpoziumas

2010 October 13, 04:07:00 by pipedija

Spalio 15 d., penktadienį, 10 val. Seimo Konstitucijos salėje rengiama Seimo nario prof. Arimanto Dumčiaus inicijuojama konferencija Mokslo pažanga ir dvasingumo ideologija“.

Pipedija teigia, kad religija mokykliniuose vadovėliuose būtina idant pasipriešinti vis agresyviau plintančiai Ktulu įtakai Lietuvoje, visą apimančiais psichotronų hipnotiniams spinduliavimams, bei gi be abejonės nuneigti melagingą propagandą, esą žmogus kilęs iš beždžionės. 

Kviečiame visus gausiai ir aktyviai dalyvauti! 

Išsami programa štai čia

Norintys dalyvauti konferencijoje kviečiami  registruotis el.paštu: aupoci@lrs.lt arba  tel.: 8 5 2396632. Įeinant į Seimą reikia turėti asmens dokumentą.


Comments

2010 October 8, 23:36:48 by pipedija

Visiška Pipedija @ Social Media Day Kaunas 2010

(Source: komunikacija-facebooke.lt)


Comments

PedoPope

2010 September 12, 20:38:00 by pipedija

Pedobear Powered by Pipedija Net News


Comments

WikiLeaks already in Tumblr!

2010 August 10, 00:30:00 by pipedija

… and PNN between the first Tumblr friends!

Pipedija Net News is leading news service in Eastern Europe, working separately from tradicional mass media.

Brand name Pipedija is the free internet Encyclopedia of alternative information and rumours.


Comments

LT prekinis ženklas: Linkomanija

2010 August 6, 05:05:00 by pipedija

"Atverk Baltijos širdį pasauliui!", "Lietuva - Baltijos širdis" - dabarties beprasmiai šūkiai, kažką gal reiškiantys reklamos agentūros copywriter’iui ir tarybai privačios struktūros verslo, kuri pasakė TAIP, yra eilinis bandymas monopolizuoti ir privatizuoti Lietuvą, jos vardą. Pamenam, buvo čia, ne per seniausiai visokių, o ir ne vienas, tokių kaip “Lietuva - Baltijos tigras” vardu LEO. EPIC FAIL … 

"Vardan Tos Lietuvos", "Už Lietuvą" ir kitos panašios etiketės dangsto lietuviško verslo plano šaltą piniginį cinizmą: “25 LT ir tavo vardas su pavarde ant monumento. Kaip palyginimui, pagalvokite, kiek vardinė plyta kainavo žmonėms įsiamžinusiems ant KGB muziejaus Gedimino prospekte?(1)”

VšĮ “Lietuva - Baltijos širdis” konkurso-reklaminės kampanijos siunčiama žinutė: pirmyn lietuviai emigrantai, vargo keliauninkai, monetarinės sistemos įkaitai ir vergai - dirbkit, platinkit mūsų Lietuvos ženklą, rodykit, reklamuokit į internetą nuotraukas ir video kraukit. Laimėkit dar kelionę kaži kur ir dar gal kažką, bet prieš tai kurkite pridėtinę vertę ir parduokite mūsų logo ir šūkį - mes mėgausimės kūrėjų šlove, žarstysim pinigus. Juk investavome savo, “vardan Tos”, dabar suneškite mums atgalios … 

Pigu, nenuoširdu, o ir graudu. Tokia Tėvynės meile netikim, tai netikra!

Bendrinė Lietuvos prekinio ženklo problema

Kaip Lietuvoje nebėra Sąjūdžio vienybės, taip pasaulyje nėra vieno ir vieningo, garsinio, verbalinės komunikacijos žodžio (skambesio) Lietuvos vardui paminėti. Tokio kad būtų kaip Vyčio kalavijo ašmenys, kur greit pažinsi, lengvai prisiminsi ir su niekuo niekada nesupainiosi. Ar žinojote, kad senojoje Europoje ištarus anglišką variantą Lithuania dažnas girdi Slovenia? Šlovė Slovėnijai …

Babilonas krito kažkadaise … ir kas liko? Lithuanie, Lituania, Litauen,  Litwa, Litva, Lita o kur dar fonetinės/gramatinės sanskrito, heroglifų ir kitos versijos. Dabar Babilonas V2.0 Digital. Mums pritiktų LT*, LTU, LTV, VNO, ar net istoriškai-geografiškai-politiškai Sarmatia …

Mielieji broliai ir seserys, žemiau yra šiuolaikinės LT komunikacijos pasauliui avangardas, nepamirškim ;]

Nėra saulės, prastas klimatas, miškai privatizuoti, pakrantės išparduotos, monopolijos paskutinį kraują siurbia, o valdžia tai visi žulikai …

Dabartiniu metu, kol visoki entelektualai internetuose susirašinėja ir dejuoja apie dabartį, kaip dūsta, vieni kitus kaltindami ir prašmatniais žodžių junginiais dibilais bevadindami, paprastieji lietuvaičiai galvoja, planuoja, svajoja ir vis didindami pagreitį emigruoja, mandrinė kalba kalbant evakuojasi net mintimis iš mūsiškės ašarų pakalnės. 

Plika akimi [be akinių] jau matos, kad juodas melagysčių debesis užtemdęs šviesos ir tiesos saulę. Kiekvienas tempia paklodę į save, bandydamas pridengti visų pirma savo gėdą. LT taip sunkiai serga, kad patys, oficialiame lygmenyje, viešojoje erdvėje ligi šiolei nesusitaria/nesusikalba ir savo tautai ir pasauliui nepaaiškina, kas gi įvyko prieš dvidešimtmetį. Bumblausko grybai dygsta, ir toliau haliucinogenuoja visus [bad trip] savo “Lietuvos tūkstantmečio” kelione.

O valdžia po anspaudukais SLAPTA neseną tiesą saugo, niekam nerodo. KGB tiesa, “Komjaunimo tiesa”, agit-brigados tiesa, H.Daktaro tiesa … Užpiso jau tos raudonosios gerovės iliuzijos su ФСБ ir CIA “teroristinias” manevrais, “Kedžiaus keliu” ir dujų vamzdžiu. 

Teisė nėra lygu tiesai, o teisingumas nėra teismas. Teisėjas nėra tiesos valdovas, o tai ką skelbia teismas, nebutinai tiesa. Tiesa yra, tai, ką susirinkę dauguma žmonių nusprendžia! Mes matėm ir pamenam. Dalinamės savo tiesa, ją pasitarę randam, todėl reikalaujam elementaraus humaniško teisingumo viešai! 

Mums reikia supistos netolimos praeities tikrovės dabar, lygiai taip kaip kažkadais graffiti užrašas bylojo Gedimino prospekte, prie NS būstinės, po CCTV kamera: “Gaidžiai, gražinkit realybę!”, kuris per pusdienį iš ten pranyko …

Tokia tai bloga psichologinė atmosfera tvyro ore, ką rodo daugelio metų lyderystė savižudybių top’uose. Blogos psichologinės atmosferos priežastys slypi dvilypės tautinės LT politikos diametraliai priešinguose poliuose, kurie kristalizavosi daugiau kaip prieš dvidešimtį metų. Pačios šaknys slypi daug giliau istorijoje, kur simbolinė lietuvaitė mergelė šimtmečiais prievartaujama klajoklio, vikingo, kryžininko, lenko, vokiečio, ruso belenkaip.

Vienas polius vieningas, buvo, nes stiprus tik pavojui ir tikslui esant, tad “laimėjus”, bei pasijautus “laisvai ir saugiai” atsipalaidavo, išsibarstė, susiskaldė, prasigėrė, emigravo, parsidavė [Jūsų variantas]. Kitas polius - nomenklatūrinis, monolitinis, sisteminis, struktūrinis. Ant nesugriautos senos sistemos, statyta nauja, aceit lietuviška, tautinė. Prisieki tarnauti LT, pabučiuoji LT vėliava ir iš mento tampi faras. Iš KGB į VSD.

Žodis ne žvirblis - mirė va vienas Kunigaikštis, bet jo žodžių pasauliniai internetai nepamirš niekada! Lietuviško Ali Baba jau nebėra, tačiau liko keturiasdešimt plėšikų, kurie materializavęsi į nomenklatūrinę partinę sistemą, su jėgos, kontrolės, bausmės, priežiūros struktūrų čiuptuvais, bei paveldimais postais ir kėdėmis darnioje simbiozėje su verslo monopolijomis. Partijų LT jau gerokai virš keturiasdešimt. O dar tie visokie naujieji visuomeniniai (nepolitiniai!?) judėjimai. Žinom jau, netikim, nes nagučiai vistiek į save lenkti …

Čiulpia pedodemokratija, komunistinė nomenklatūra ir LT mass media rusiškos naftos ir dujų pinigus. Skambant linksmai apypilnių degtinės butelių muzikai Pervy Baltysky Kanal ateina į LT - turėsim dar vieną prorusiškos propagandos ruporą, su reklaminias intarpais tarp tikrosios tiesos.

Parsidavę/nupirkti lietuviai lankstos ponui. Tendencingos medijos praplautais smegenais, prabangai ir pinigams kas vakar meldžias … ! 

Myli LT? Mokėk mokesčius ir PSD. Esi vis dar čia, LT? Garsiai sakai teisybę? - Tau trys keliai: mirti iš bado, emigruoti, arba paspringti savo vemalais …

Ne žodžiais, o darbais tėvynę mylim … ir mirštam …

Politologai, ką Jūs į tai?

Geroji žinia

Na o bet tačiau kadangi kad jau tiek, gerokai per daug raudonųjų lervų tvaiko pas mus an vadinamos marijos žemės, tai Pipedija ir PNN naujienų tarnyba neša gerąją žinią Jums, gerieji žmonės! Su nekantrumu laukiame užgimstant dar dviejų naujų partijų savivaldybių rinkimams: Piratų partijos ir Žaliųjų partijos.

Su šūkiu “Linkomanijos serverius - į LR seimą”, galima nesunkai gaut 100K balsų. Prie minėtojo šūkio prijungus LT nacionalinio augalo kanapės klausimą, bei iš peties su propaganda padirbėjus viešoj erdvėje galima dar antrą tiek jaunų žmonių balsų lengvai surinkt. Gaunasi jau nemenkas balsas ir jėga, o kaip žinia - tautos jėga vienybėje!

Juodai ant balto

Kuo labiau galvojam apie minusus ir kuo garsiau apie juos kalbame - tuo labiau tampame pažeidžiami. Ištartas garsiai žodis turi savybę pavirsti tiesa, išsipildyti, materializuotis. Kuo dažniau kalbam, kad esame nelaimėliai, nevykeliai ir t.t. tuo labiau sudarome sąlygas tokiais tapti. O dar gi, kaip žinia - kiršinti žmones, naudotis minusais ir silpnybėms yra belenkaip pelningas verslas! O dėl to gi ir brolis broliui į gerklę kanda. Nebesipykime, nebekariaukime tarpusavyje, draugaukime.

Think positive - juokis ir šypsokis priešui į akis! 

Sueis kalneliai kloniuosna,
Paskęs karaliai kraujuosna.
O mes stovėsim ir nedrebėsim,
Mes visus pergalėsim(2).

No Copyright

Žmonės savo egzistencijoje labiausiai bijo mirties tylos ir vienatvės, ko pasekoje specialiai kuria problemas kitiems ir sau, kad vėliau ieškotų išeities sprendimų per tarpusavio komunikaciją, ir pagalbos per kooperaciją, kelyje sąmoningai rinkdamiesi su kuo draugauti, ar kariauti. Pasaulis ir jo evoliucija, bei kryptis į vieningą ir taikią civilizaciją yra labai paprastas, elementarus ir aiškus, atsakymai slypi baziniuose dalykuose, ilgaamžėje išmintyje, trijuose žodžiuose. Dalintis, Pasitikėti, Mylėti.

LT* - Lietuva Tėvynė!

SpecElei PNN,

Rašo Pirštas ©


Comments

2010 July 28, 19:27:13 by pipedija

Kada jie padarė mano nuotrauką, po galais?
inisis:

trendystarbucksie:

elethi:

(via singkingsandqueenstosleep)(via singthemtosleep)

Kada jie padarė mano nuotrauką, po galais?

inisis:

trendystarbucksie:

elethi:

(via singkingsandqueenstosleep)

(via singthemtosleep)


Comments

2010 July 20, 19:38:00 by pipedija

Tweetaboogle: Search Twitter, Facebook & Google combined

Tweetaboogle: Search Twitter, Facebook & Google combined


Comments

Reblogged from linasjustice-deactivated2012031 2010 June 21, 15:59:58 by pipedija

Pipedija turi namus!!!!
linasjustice:

sweethomestyle:

thedaintysquid:

(by claudiacrayon)

Pipedija turi namus!!!!

linasjustice:

sweethomestyle:

thedaintysquid:

(by claudiacrayon)


Comments

Pipedija FAIL. Epic FAIL

2010 June 18, 03:31:46 by pipedija

Pipedija FAIL. Užsidarė Pipedijos serveris kažko, taip kad čia visai jau dabar nėra Pipedijos daugiau nėra daugiau Pipedijos nebus.

Nes užsilenkė smegenėlės kažkamtenais išu Pipedijos autorių ar tais adminų, taip kad visai jau durni pasidarė gal ir pavagė viską ar tai šiaip išjungė, taip kad dabar jau visai galim paverkt.

Taip iliustracijoje matome, kaip Pipedija griūva snukiu į asfaltą, o PNN sėkmingai vejasi ir tuojaus aplenks.

Užtatai nepriklausoma naujienų tarnyba PNN dabarties jums dirbs be perstogės, nes jau kaip Pipedijos nėra, taip jau nėra ir konkurentų, taip kad dabarties valdom mes. PNN valdo viską, o Pipedijos nėra.


Comments

PNN robozacija

2010 June 9, 11:52:49 by pipedija

Taigis dabarties PNN robozuojasi visaip ir čia jau bus matomai ne šiaip koksai kažkoksai Web-2.0, o jau ištisas Web-3.0 matomai greitai, nes gi čia tam tikras robotas pajungtas, atrinkinėja visokias naujienas, betgi kai dirbtinis entelektas nelabai dar, tai ir tos naujienos kažkaip keistai atsirenka.

Jau čia ką pastebėjome, tai tik vieną dalyką, kad tą dirbtinį entelektą kažkodėl traukia homoseksualios temos matomai smarkiai, tai anas ne tik atrenka, bet dar ir paskelbia po kelis kartus iš eilės, tarpais kitų visai nepaliesdamas, tai dabar matomai galim taip spėti, kad homoseksualumas - tai ir robotų problema!

Betgi taip ar taip, laukiam visų atsiliepimų irgi patarimų, kokius čia labiau šizofreniškus blogus reiktų įtraukt į naujienų apžvalgas, nesgi jau protingų blogų ir taip keletą turim, betgi vardan tolerancijos ir žmonių teisių, bepročių nuomonės irgi turi būti atstovaujamos bei skleidžiamos.


Comments
Older Posts »