Pipedija duoda visą kontentą kaip ir randa - be jokių ten išankstinių ar dar belenkokių leidimų, nemokamai ir su teise belenkaip iškraipyti beigi platinti, kaip tik į galvą šaus. Ale gi bet jau, jei publikuojat originalų turinį išu čionais, tai bent linką į mumei įdėkit, nes jei gailėsit, tai žadinom jus palaikysim, nes mes tai visur linkus dedam!


Profsąjunga gins “Omnitel” darbuotojus

2011 November 24, 01:17:00 by pipedija

Kaip pranešė “Verslo žinios”, lapkričio 15 dieną buvo įkurta “Omnitel" darbuotojų profesinė sąjunga. Penktadalį bendrovės darbuotojų vienijanti organizacija sieks užtikrinti darbuotojų santykius su vadovybe. Tarp iškeltų tikslų -  ginti profesinės sąjungos narių teises ir interesus, sudaryti kolektyvinę sutartį, atstovauti savo nariams sprendžiant socialines, ekonomines ir darbo problemas su darbdaviu.

Minėtos socialinės, ekonominės problemos su darbdaviu kilo dėl darbdavio vykdytos politikos, kuri mažino bendrovės pajamas ir atitinkamai kėlė grėsmę būsimų profesinės sąjungos narių atlyginimams. Kokios konkrečiai kilo problemos, neįvardijama. Darbdavio atstovai profesinės sąjungos įsteigimo nekomentuoja. 

"Omnitel" profesinės sąjungos atstovai paskelbė apie pirmąjį sėkmingą bandymą susitikti su vadovybe. Kurią dieną įvyko susitikimas, nepranešama.

"Buvo aptartos bendradarbiavimo galimybės ir būdai, bendrų tikslų siekimas, komunikacijos užtikrinimas įmonės viduje bei darbuotojams svarbūs klausimai. Artimiausiu metu įvyks dar vienas vadovų komandos ir profesinės sąjungos susitikimas, kuriame bus aptarti pasiūlymai ir jų įgyvendinimo galimybės", - "Verslo žinioms" sakė Vidmantas Norvaišas, profsąjungos pirmininkas ir “Omnitel” Verslo klientų sprendimų vadovas.

Vienas iš siūlymų, kaip užtikrinti komunikaciją įmonės viduje - šnekėtis. Vadovybė pareiškė rimtai svarstysianti šį pasiūlymą. 

"Omnitel" yra laikomas vienu geidžiamiausių Lietuvos darbdavių. Prognozuojama, kad "Omnitel" profesinė sąjunga taip pat bus viena geidžiamiausių profesinių sąjungų.


Comments

Ką daro “Omnitel” virusas?

2010 October 14, 17:22:00 by pipedija

Domas Mituzas, toks IT sistemų, duomenų bazių ir visokių internetų administratorius, vienas geriausių savo srities specialistų pasaulyje, aiškina lietuvių tautai, kaip veikia "Omnitel" virusai:

deja, tie virusai nepuola trinti failų, groti muzikėlių, atidarinėt bei uždarinėt CDROM’ų.

taip pat jie nekoreguoja šviesoforų, nepaleidinėja atominių ginklų bei neperprogramuoja jūsų smegenų.

tačiau jie visai mielai susirenka įvairius duomenis iš vartotojų kompiuterių, ar tai būtų e-bankininkystė, ar tai būtų elektroninis paštas, ar dar kas.

na ir aišku, padalyvauja skleidime viruso beigi spam’o.

nepamirškite, tokia socialinė inžinerija visgi veikia, kitaip niekas ja nesinaudotų.

PNN primena, kad norint apsisaugoti, reikia kompiuteryje turėti antivirusinę programą su naujausiais atnaujinimais ir nesilankyti abejotinose interneto svetainėse. Lietuviškų nelankytinų portalų sąrašą skelbia 15min.lt.

"Omnitel" prašo žmones, dėl jų kaltės per portalus apsikrėtusius virusais, apie tai informuoti bendrovę.


Comments

"Omnitel" tęsia tyrimą dėl virusų skleidimo. Prašo gyventojų pagalbos

2010 October 14, 13:08:45 by pipedija

Klientų aptarnavimo centras tel. 1533 (tik „Omnitel“ klientams, skambutis nemokamas; pasirinkus „Specialisto konsultaciją“ skambučio kaina - 0,99 Lt), 8-698-63 333 (kitų operatorių vartotojams, skambučio kaina - kaip į „Omnitel“) | „Omnitel“ salonai | info@omnitel.net


Comments

Kaip “Omnitel” išdūrė Rytą Staselį, nusukusi po 1 Lt už 1 Mb

2010 August 19, 16:22:00 by pipedija

Žymus žurnalistas Rytas Staselis dėjo skersą ant firmos “Omnitel” ir firmos direktoriaus Antano Zabulio, katarie sugebėjo žurnalistą ir redaktorių apgauti ant lygios vietos. Pasirodo, “Omnitel” 1 Mb duomenų kainuoja 1 Lt (skubėkit visi pirkt), ko pasekoje “Omnitel” išdūrė vargšą Staselį ant 150 Lt. Žmogus kaip tik neteko darbo, o naujame alga dar negreit, tai situacija absoliutiškai nejuokinga.

"Šiaip aš "Omnitel" klientas jau mažiausiai 12 metų. Su stažu. Tačiau šitą lojalumo rodiklį galiu pasilikti sau beigi susikišti į vieną vietą. Empyrinė naudojimosi kompanijos teikiamomis paslaugomis patirtis rodo: keletą kartų OMNITEL savo rinkodara man tarsi pirštu baksnojo - "keisk mob. ryšio kompaniją". (…) Apgailėtinus OMNITEL  mėginimus apknisti "ant posūkio" paskutiniu metu kaip klientas patiriu kone kasmet. Pernai - kaip ir daugeliui kitų klientų kompanija pasiūlė "asmeninį" planą (tada, rodos, dėl to neteko pusės šimto tūkstančių klientų). Šiemet kompanijos parengtas siurprizas laukė OMNI Connect paslaugos pirkėjų. Mąsteliai mažesni, tačiau žinau, kad tokių, kaip aš yra daug daugiau", - rašo žymus piktas žurnalistas, savo pyktį išliejęs savo bloge.Comments

2010 April 23, 20:13:45 by pipedija

Omnitel Call Center bug
Mobilaus ryšio f-king lyderis Omnitel, įsikūnijęs į mažai uždirbančią, liūdno balso call centro mergaitę man užvakar paskambino į mano seną, niekada niekur nemigravusį Omnitel abonento numerį ir paklausė - kokio mobilaus operatoriaus paslaugomis naudojatės?
Aš buvau toks apakęs, kad sustingau kokiom 5 sekundėm ir joms praėjus, nieko nepasakęs vargšei atgal, hang-up’inau…
Jie ką, jau ir programeriams nieko nebemoka, kad anie elementaraus sql select’o parašyti nebesugeba?Ar jie tiesiog skambina visiems?

Omnitel Call Center bug

Mobilaus ryšio f-king lyderis Omnitel, įsikūnijęs į mažai uždirbančią, liūdno balso call centro mergaitę man užvakar paskambino į mano seną, niekada niekur nemigravusį Omnitel abonento numerį ir paklausė - kokio mobilaus operatoriaus paslaugomis naudojatės?

Aš buvau toks apakęs, kad sustingau kokiom 5 sekundėm ir joms praėjus, nieko nepasakęs vargšei atgal, hang-up’inau…

Jie ką, jau ir programeriams nieko nebemoka, kad anie elementaraus sql select’o parašyti nebesugeba?Ar jie tiesiog skambina visiems?


Comments