Pipedija duoda visą kontentą kaip ir randa - be jokių ten išankstinių ar dar belenkokių leidimų, nemokamai ir su teise belenkaip iškraipyti beigi platinti, kaip tik į galvą šaus. Ale gi bet jau, jei publikuojat originalų turinį išu čionais, tai bent linką į mumei įdėkit, nes jei gailėsit, tai žadinom jus palaikysim, nes mes tai visur linkus dedam!


2010 September 14, 04:16:00 by pipedija

Tikras rėmėjas

Lietuvos krepšinio rinktinės sirgaliai dėkoja Antanui Guogai už pagalbą Turkijoj


Comments

Krepšinio aistruoliai Marijoną Mikutavičių keičia į Džordaną Butkutę

2010 September 10, 22:48:37 by pipedija


Comments

Currency market signals about the Lithuanian basketball victory

2010 September 10, 17:26:39 by Currency market signals about the Lithuanian basketball victory

Currency market share the basic analysis and technical indicators suggest that victory at 2010 FIBA World Championship in Turkey semi-final Lithuania vs United States Basketball team will win Lithuanian game style.

"Match outcome prediction is based on a euro / US dollar currency pair exchange rate volatility, the U.S. and European economic situation analysis. These data were collated with the basketball team statistics. We hope that it will be more accurate than the predictions of Smartass giraffes"- says Forex.LT team.

Via Market NewsComments

Dovilė Lukavičiūtė iš Turkijos

2010 September 7, 17:42:58 by pipedija

Lietuvių sirgalius sustabdė prie įėjimo į Sporto areną Turkijoje –apsauga pareiškė, kad į vidų galima įsinešti tik 2 būgnus iš 12. Neleidžiama įsinešti vėliavų su žaidėjų pavardėmis, nes, apsaugos teigimu, iš jų galima sudėlioti necenzūrinius žodžius, bei uždraustas ir sirgalių simbolis - Ozzy‘s. Būgnus leista įnešti pasitelkus Lietuvos pareigūnus, vėliavų neleista.

Via Taip!


Comments

Ar Lietuvos sporto funkcionieriai išgirs Stambule viešinčių aistruolių maldas?

2010 September 6, 15:23:00 by pipedija

Stambule Lietuvos krepšinio rinktinę palaikantys sirgaliai surašė pasiūlymų rinkinį kitų metų Europos krepšinio čempionato organizatoriams.

Atlikę šį darbą nuėjo į Žydrąją mečetę pasimelsti, kad kas nors Lietuvoje tuos pasiūlymus išgirstų.


Comments

VSA: sirgaliams trūksta sekso

2010 September 3, 20:54:15 by VSA: sirgaliams trūksta sekso

Pasirodo, mūsų sirgaliams Turkijoje labai trūksta sekso, tuo tarpu problemos su kava - jau išspręstos.


Comments

Unban drums in Turkey, basketball fans request

2010 August 31, 02:28:00 by pipedija

World Cup Championship of basketball, Turkey, 2010Lithuanian fans formally request the organizers of  the World Basketball Championship in Turkey to revoke the ban on bringing drums into basketball stadiums.

Drums are an international musical instrument used by many cultures in both secular and religious activities, including Turkey. Through the use of drums fans around the world have made many sporting contests more colorful and enjoyable festivals. The World Basketball Championship will lose much of its festivity and beauty because of this senseless ban on drums.

The fans draw attention to the fact that the ban was announced after the second round of matches. We must also not forget that drums have already enhanced many international basketball contests including Sweden, Serbia and Montenegro, Japan, Spain, Poland. And until yesterday Turkey as well.

The motives of this sudden ban are impossible to understand to the international basketball community.

Lithuanian fans invite all fans from other countries to support this statement and to join in this action seeking the reversal of the banning of drums in Turkey.

Lithuanians hope the organizers of the championship will change this unjust decision before Lithuania’s next game against Spain on the 31st of August, 2010.

Lithuanian fans carrying their drums will gather at the stadium at 7 pm.


Comments

2010 August 28, 23:28:00 by pipedija

Sirgalių vėliava Turkijoje from vsa.vilnius on Vimeo.

Sirgalių vėliava Turkijoje

2010 FIBA World Championship


Comments

Jaunutės gėdingai baigė Europos čempionato grupės etapą

2010 August 14, 17:37:50 by Jaunutės gėdingai baigė Europos čempionato grupės etapą

Lietuvos jaunučių (iki 16 m.) merginų rinktinė gėdingai baigė pasirodymą Europos čempionate Graikijoje. Mūsiškės trečiosiose grupės rungtynėse 39:88 nepasipriešino Rusijos bendraamžėms. Jų laukia kova dėl išlikimo Europos čempionato A dvizione.


Comments

Teisme įvyko pristabdymo aktas priešpriešos tarpu kedofilų ir pedofilų apoteozėje

2010 May 20, 18:19:09 by pipedija

Šiandien aukštesnės instancijos teismas sustabdė pedofilų ir kedofilų konflikto apoteozės veikimą savo sprendimu atšaukti žemesnės instancijos teismo sprendimą, sukėlusį apoteozę visame gražume.

Taip kad kaip ten kas, bet Venckienė gydosi ligoninėje po širdies ar ten kokio smūgio, nes matomai neatlaikė, tuo gi tarpu Degutienė ir Grybauskaitė prašo rimties, o joms antrina Šimašius, o gi Oželytė visus iškeikė, o dar ten kas papuola, žodžiu, plūsmai, katrie jau prasidėjo vos ne prieš savaitę, laikinai aprims, o kas bus matyt, tai pamatysime artimiausiu metu, tuo tarpu antstolis siūlo kažką derėtis, o antstolių vadė kažkokia rėkė per radiją, kad antstoliams teisių per maža. Tai dar to betrūko, kad nuolat piktnaudžiaujantys antstoliai per šituos maištus taptų valstybės valdytojais.

Taip kad dar turim pastebėti, kad greitu laiku dar baigties nelaukit, tuo tarpu kaip kurie verslininkai jau gal žada ir prekiaut fioletavais marškinėliais su užrašais “Aš kedofilas ir tuo didžiuojuosi”, mat šie gali turėti baisią paklausą. Marškinėliais su užrašais “Aš pedofilas ir tuo didžiuojuosi” pakolei kas dar lyg ir niekas nežada prekiaut.

Visos kitos naujienos niekam neįdomios, tad jų kaip matom ir nededam, nes kartą kai pabandėm parašyt apie krepšinį, tai mus kaip kas iškeikė ir pasakė, kad koks čia dar krepšinis, kai Garliavoj maištas ir revoliucija, tai jei jau krepšinis niekam nerūpi, tai jau kitkas juo labiau niekam nerūpi. Kiti gi siūlo pervadinti “Pipedija Net News” tarnybą į “Pedophilic News Network”, tai čia jau išvis…


Comments

2010 April 27, 02:05:00 by pipedija

Vyksta krepšinio čempionato talismano rinkimai. Mano siūlomo talismano versija pavaizduota viršuje, kairėje. Ji yra tobula beigi labiausia atspindi nūdienos mūsų aplinką. Pedobearas, violetinis megstukas ir puikus užrašas, nukopijuotas nuo Vilniaus mero pilvo.

Vyksta krepšinio čempionato talismano rinkimai. Mano siūlomo talismano versija pavaizduota viršuje, kairėje. Ji yra tobula beigi labiausia atspindi nūdienos mūsų aplinką. Pedobearas, violetinis megstukas ir puikus užrašas, nukopijuotas nuo Vilniaus mero pilvo.


Comments