Pipedija duoda visą kontentą kaip ir randa - be jokių ten išankstinių ar dar belenkokių leidimų, nemokamai ir su teise belenkaip iškraipyti beigi platinti, kaip tik į galvą šaus. Ale gi bet jau, jei publikuojat originalų turinį išu čionais, tai bent linką į mumei įdėkit, nes jei gailėsit, tai žadinom jus palaikysim, nes mes tai visur linkus dedam!


Balsavimas internetu: mitai, problemos, sprendimai - Emilis Dambauskas

2010 September 29, 19:38:00 by pipedija

e.Balsavimo sesijos įrašas iš judėjimo „Aš Lietuvai” organizuotos konferencijos „e.Demo…kratija: įvesti”. 


Comments

Lietuvoje įvyks pirmoji tarptautinė kosmoso konferencija

2010 September 13, 22:07:00 by Lietuvoje įvyks pirmoji tarptautinė kosmoso konferencija

Spalio 6–8 d. Lietuvoje įvyks pirmoji tarptautinė kosmoso konferencija „KEDP2010: Kosmoso ekonomika daugiapoliame pasaulyje“, kurioje patirtimi ir pasiekimais dalinsis net 30 kosmoso organizacijų, tokių kaip Nacionalinė aeronautikos ir kosmoso administracija (angl. NASA, JAV), Europos kosmoso agentūra (angl. ESA), Europos kosmoso politikos institutas (angl. ESPI), Jungtinių Tautų Kosmoso reikalų biuras (angl. UNOOSA), atstovai.

Via ElektronikaComments

Artūras Račas ir Andrius Užkalnis Nidoje

2010 August 8, 13:03:10 by Artūras Račas ir Andrius Užkalnis Nidoje

Anglakalbiai praneša gandus visokius, o Lietuva nežino - Artūras Račas ir Andrius Užkalnis pasirodo abudu Nidoje surengė konferenciją, su dar ir konsultantais kažkokiais apie naują internetų vystymo planą, tai dabar mums pasakykit, kodėl jie viešai priešus vaizduoja, o neviešai kažkokius sąmokslus padaro? Galim tik priminti, kad Artūras Račas valdo 40 procentų blogosferų, o Andrius Užkalnis - 30 procentų, tai dabar kai jie susimes, tai visi kiti liks už borto.


Comments

TED Global 2010 tiesioginė transliacija Vilniuje

2010 July 12, 23:12:13 by pipedija

Liepos 13-16 d. Vilniuje, Swedbank konferencijų salėje, Konstitucijos pr. 20A, vyks tiesioginė TED Global 2010 “And Now the Good News” konferencijos transliacija. Užsiregistravusiems renginys nemokamas, transliacijos vyks anglų kalba.

Kuomet žiniasklaidos antraštės kasdien mums primena apie politines, ekonomines ir ekologines problemas, TED 2010 konferencija siekia pristatyti geras idėjas, kurios keičia mūsų suvokimą apie pačius save ir pateikia optimistiškesnį ateities scenarijų. TED - tai “puota” protui. Progresyviausi pasaulio mąstytojai, išradėjai ir inovatoriai dalinasi savo atradimais, žiniomis ir įžvalgomis, kurios keičia pasaulį.

TED temos apima įvairias gyvenimo sritis: technologijos, verslas, bendruomenės, sveikata, aplinkosauga, švietimas ir menas, o šios konferencijos metu vyks 12 sesijų, kurių metu pasisakys daugiau nei 50 pranešėjų.

Via EkonaujienosComments

Internetas su krikščioniška siela

2010 April 27, 12:01:05 by Internetas su krikščioniška siela

Balandžio 22-24 dienomis Romoje vyko Italijos vyskupų organizuota konferencija „Skaitmeniniai liudytojai: Veidai ir kalbos medijų amžiuje“. Konferencijoje dalyvavo apie 6000 žmonių: katalikiškos žiniasklaidos darbuotojai, kunigai, vienuoliai, pastoracijos talkininkai ir komunikacijos specialybės studentai. Pranešimus apie šiandieninę skaitmeninių informacijos priemonių tikrovę ir jos teikiamas galimybes skaitė Italijos universitetų dėstytojai bei katalikiškos spaudos atstovai.


Comments